Ohlasy účastníků 39. Flebologiockých dnů s mezinárodní účastí v Hradci Králové

We enjoyed the friendly atmosphere of the whole meeting. The scientific level was very good and the topics were well selected. I could understand a lot with the help of the English slides. There were well prepared, excellent presenters (účastník z Maďarska).

Byla pro mě čest být aktivním účastníkem flebologického kongresu. Vámi pořádané kongresy jsou zárukou vysoké odborné a společenské úrovně (účastník z Prahy).

Kongres se mi velice libil a jsem si jista, ze jej takto hodnotili i vsichni ostatni kolegove. Ostatne, svedci o tom mnozstvi lekaru, kteri vydrzeli do konce (účastnice z Mělníka).

That was a great honor for me to participate in such an interesting event. I enjoyed all the topics and discussion(účastník z Ruska).

Ještě jednou Vám chci pogratulovat za velmi zdařile uspořádané XXXIX. Flebologické dny a jejich bezchybný průběh(účastnice z Brna).

It was a valuable experience to participate in your meeting although I did not always understand every word. I got some valuable information though(účastník ze Švédska).

Ztotožňuji se s hodnocením Dr. Strejčka, který na závěr ocenil Vaši zásluhu na uspořádání mimořádně úspěšné flebologické konference. Vaše inovativní pojetí bude nepochybně vzorem pro příští podobné akce. Chtěl bych Vám vyjádřit své blahopřání, přejí Vám hodně úspěchů ve Vaší práci a těším se na shledání při příštích flebologických akcích (účastník z Rakouska).

Byla radost se zúčastnit, bylo to opět výborné. Blahopřeji (účastník z Olomouce).

Musím ocenit, jak se vám organizace letošních Flebologických dnů vydařila, odborný i společenský program byl velmi hodnotný. Jistě je to zejména díky obrovskému úsilí, které jste do přípravy Vy i s celou rodinou vložili(účastnice z Plzně).

I was suprised very high level of conference and organization of conference, personally thank you for possibility to present our studies (účastník z Ruska).

… kongres byl skvělý (účastník z Liberce).

Posted in Novinky